Tvoříme vína nesoucí svoji přirozenou odrůdovost a tradici

Jsme malé rodinné vinařství, nesoucí jméno Vinařství Tomáš Zach.

Vítejte v našem vinařství!

Jsme hrdí na to, že naše vína jsou výsledkem tradičních metod, které se předávají z generace na generaci. Vyrábíme je s láskou a úctou k přírodě, bez použití umělých kvasinek a s minimem chemie. Díky tomu jsou naše vína plná přirozené odrůdovosti a vykazují bohatou škálu vůní a chutí.

Nacházíme se v malebné vesnici Křepice, která je součástí moravské vinařské oblasti a podoblasti Velkopavlovické. Tato oblast je známá svou bohatou vinohradnickou tradicí a ideálními podmínkami pro pěstování vinné révy.

Vinařskou tradici v naší rodině založil můj děda a já, Tomáš Zach, ji s hrdostí pokračuji. Jsem jak vinohradník, tak sklepmistr, což mi umožňuje pečovat o každý detail v procesu výroby vína, od péče o vinohrady až po plnění lahví. Věřím, že jedině tak mohu zajistit, že naše vína budou vždy kvalitní a vyjádří to nejlepší z našich vinic.

Přijďte ochutnat naše vína a zažít atmosféru našeho vinařství přímo v našem ubytování na sklípku. Pokud preferujete pohodlí domova, můžete si naše vína objednat přímo z našeho webu a dopřát si tak skvělý zážitek přímo do vašeho domova.

Buďme ve spojení na sociálních sítích

Veronika Zachová

Tel: +420 773 133 513‬

Email: vino@vinarstvitomaszach.cz

Tomáš Zach – Vinařství Tomáš Zacha

IČ: 71845704

DIČ: CZ8609104471

č.p. 354, 69165 Křepice

 

Kontaktní formulář

Vinařství

Rodinné Vinařství Tomáš Zach I © Copyright 2024 I www.patrikorsak.cz