Degustace na míru

V našem rodinném vinařství ve Starovicích nejen že nabízíme útulné ubytování, ale také zážitek plný lahodných chutí a vůní našich vynikajících vín. Přijďte se k nám ubytovat a zažijte nezapomenutelnou degustaci vína, která se stane neodmyslitelnou součástí vašeho pobytu.

Naše degustace jsou zážitkem samy o sobě. Ponořte se do světa našich vín a objevte širokou škálu chutí a aromat, které nabízíme. Provedeme vás naším sortimentem, představíme vám naše nejlepší vína a ukážeme vám, jaké poklady skrývá každá láhev.

A co je nejlepší? Po degustaci nemusíte hledat cestu domů. Stačí se vyškrábat o patro výš a ocitnete se ve svém útulném apartmánu, kde si můžete nechat pohár vína doprovázet do večerních hodin.

Spojení ubytování s degustací vám umožní plně si užít atmosféru našeho vinařství a zároveň se nechat unést jedinečnými chutěmi našich vín, aniž byste se museli starat o cestu domů. Tak proč nezkusit tento nezapomenutelný zážitek? U nás ve Starovicích je víno vždycky lepší, když ho ochutnáte spolu s ubytováním!

Ceny degustací:

6 vzorků + občerstvení, cena 450Ķč / osoba ( minimálně 4 osoby )
8 vzorků + občerstvení, cena 480Kč / osoba

Buďme ve spojení na sociálních sítích

Veronika Zachová

Tel: +420 773 133 513‬

Email: vino@vinarstvitomaszach.cz

Tomáš Zach – Vinařství Tomáš Zacha

IČ: 71845704

DIČ: CZ8609104471

č.p. 354, 69165 Křepice

 

Kontaktní formulář

Vinařství

Ubytování na sklípku

Rodinné Vinařství Tomáš Zach I © Copyright 2024 I www.patrikorsak.cz