Ubytování na sklípku - Kde víno a pohoda jdou ruku v ruce!

Vítejte v našem útulném ubytování v malebné obci Starovice, ležící téměř v srdci Jižní Moravy, nedaleko od kouzelné Pálavy. Jsme přímo umístěni v jedné ze sklepních uliček, což vám nabízí jedinečnou možnost ponořit se do atmosféry regionálního vína a autentického moravského života.

Pokud jste milovníkem vína, cyklistiky nebo turistiky, jste na správném místě. Obec Starovice a její okolí jsou známé svou bohatou vinařskou tradicí a malebnými cyklostezkami a turistickými trasami, které vás provedou krajinou plnou krásných vinic a úchvatných vyhlídek.

Naše ubytování nabízí pohodlný apartmán pro 4 osoby, vybavený vším, co potřebujete pro příjemný pobyt. K dispozici je plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, dva útulné dvoulůžkové pokoje s TV a Wi-Fi, prostorná koupelna, toaleta a samozřejmě vinný sklep, kde můžete ochutnat lahodná vína z našeho vlastního vinařství.

Venkovní posezení s grilem je ideální pro večerní relaxaci po dni stráveném objevováním okolního kraje. A pokud máte malé návštěvníky, neváhejte se zeptat na dětskou postýlku s lůžkovinami, kterou rádi zapůjčíme.

Věříme, že vaše pobyt u nás bude nezapomenutelným zážitkem plným pohody a relaxace. Těšíme se na vaši návštěvu!

Ubytování a ceník

Jedná se o ubytování apartmánového typu s kapacitou pro 4 osoby.

K dispozici je plně vybavená kuchyň s jídelnou, dva dvoulůžkové pokoje s tv a wifi, koupelna, toaleta, vinný sklep, venkovní posezení s grilem.

V případě zájmu můžeme poskytnout jako přistýlku 1 ks lehátko. Pro naše malé návštěvníky Vám rádi zapůjčíme dětskou postýlku i s lůžkovinami.

Celý objekt je nekuřácký.

 

Cena za 1 noc – 2.900,- Kč / objekt

Cena za víkend – 5.800,- Kč / objekt

Ceny jsou konečné, včetně energií.

Další termíny dle dohody.

Buďme ve spojení na sociálních sítích

Veronika Zachová

Tel: +420 773 133 513‬

Email: vino@vinarstvitomaszach.cz

Tomáš Zach – Vinařství Tomáš Zacha

IČ: 71845704

DIČ: CZ8609104471

č.p. 354, 69165 Křepice

 

Dotaz na rezervaci ubytování

Ubytování na sklípku

Rodinné Vinařství Tomáš Zach I © Copyright 2024 I www.patrikorsak.cz